Dzisiaj swoją premierę w usłudze Apple TV+ ma nowy serial szpiegowski „Teheran”. W ubiegłym tygodniu swoją premierę miały trzy sezony ciekawego serialu dokumentalnego „Wielka wyprawa”.

Teheran

„Teheran”, opowiada o przygodach agentki Mosadu - Tamary Rabinyan - podczas bardzo niebezpiecznej misji w stolicy Iranu w ramach której ma ona uszkodzić irański reaktor nuklearny. Sprawy oczywiście nie idą prosto, a główna bohaterka zakochuje się w irańskim dysydencie. Reżyserem serialu jest Daniel Syrkin, a za scenariusz odpowiadają Moshe Zonder (twórca scenariusza do serialu „Fauda”) i Omri Shenhar.

Zwiastun:

Twórcy o serialu „Teheran”:

Wielka wyprawa

Od ubiegłego piątku w Apple TV+ dostępne są trzy sezony dokumentalnego serialu podróżniczego Ewana McGregora (aktora znanego m.in. z roli Obi-Wana Kenobiego w prequelach „Gwiezdnych Wojen”) pod tytułem „Wielka wyprawa” opowiadającego o wyprawach motocyklowych przez różne kontynenty. Są to „Wielka wyprawa do Afryki”, „Wielka wyprawa na koniec świata” i „Wielka wyprawa przez Ameryki”.

Autor widmo

Z kolei już w 9 października swoją premierę będzie mieć drugi sezon serialu dla dzieci „Autor widmo”. Zwiastun nowego sezonu dostępny jest już na kanale Apple TV w serwisie YouTube.