Mamy za sobą prezentację nowych zegarków Apple Watch i iPadów oraz nowych pakietów usług. W numerze, którego wydanie specjalnie z tego powodu zostało przesunięte o kilka dni, znajdziecie podsumowanie wszystkich nowości.

Od jakiegoś czasu mówi się dużo o tym, że Apple zamierza ograniczyć liczbę akcesoriów, jakie zwykle dostajemy w komplecie z nowym iPhone'em czy innymi urządzeniami. W jakimś stopniu się to już potwierdziło. Nowe zegarki sprzedawane będą bez ładowarek. A co z iPhone'ami? Krytycznie o takiej możliwości pisze Max Pijanowski, który wraca do magazynu po bardzo długiej przerwie.

O najważniejszych zakupach Apple pisze z kolei Marek Gawryłowicz. Firma jednak nie tylko buduje swoje portfolio ale też nie zawsze dba do końca o to, co ma już w swoim posiadaniu. O Podcastach, niechcianym dziecku Apple i o tym jak ich potencjał wykorzystało Spotify pisze Jacek Zięba.

Szczególnie polecam Wam kolejny z wywiadów podróżniczych Marcela Gawrona. Zabierze on Was w nim na wyprawę rowerową do Ameryki Południowej, która nieoczekiwanie przerodziła się w wyprawę po Europie na osiołkach.

Jak zwykle życzę Wam miłej lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 8/2020