Co jakiś czas w sieci pojawiają się informacje sugerujące, że Apple przygotowuje tak zwane paczki swoich usług, dzięki czemu klienci będą mogli zaoszczędzić pieniądze.

Najnowsze doniesienia zdają się to potwierdzać. W kodzie aplikacji Apple Music - w wersji 3.4.0 - przeznaczonej dla systemu Android, deweloperzy odnaleźli odniesienia do paczki Apple One. Mowa o fragmencie informującym użytkownika, że jego subskrypcja zostanie uwzględniona w Apple One i nie zostanie on podwójnie obciążony kosztami. Dodatkowo widnieje informacja o tym, że subskrypcją Apple One można zarządzać przy pomocy iPhone'a, iPada, Apple TV oraz komputera Mac.

Wcześniejsze informacje wskazywały, że Apple może przygotować, aż cztery warianty. Pierwszy z nich zawierałby Apple Music oraz AppleTV+. W drugim znalazłaby się dodatkowo usługa Apple Arcade. Natomiast trzeci zestawi uprawniałby do korzystania z AppleNews+. Natomiast najdroższy wariant zawierałby wszystkie usługi Apple, począwszy od Apple Music kończąc na przestrzeni dyskowej iCloud. Istnieje również szansa, że w tym pakiecie zostanie uwzględniony tak zwany pakiet fitness.

Redakcja MyApple poprowadzi relację Live z konferencji Time Flies. Nasz komentarz na żywo dostępny będzie na podstronie Time Flies

Źródło: 9To5Google