Kilka dni temu informowaliśmy Was o otwarciu jednego z najładniejszych sklepów Apple. Natomiast w miniony piątek nowy salon został otwarty również w Bangkoku. Jest to drugi sklep firmowy w Tajlandii.

Salon znajduje się przy Ratchaprasong - jednym z najpopularniejszych skrzyżowań w dzielnicy Pathum Wan. Na dwóch kondycjach klienci mogą skorzystać z pomocy ponad 130 pracowników, którzy biegle posługują się 17 językami.

Budynek charakteryzuje się wielkimi taflami szkła, windą pokrytą lustrzaną polerowaną stalą nierdzewną, a także robiącym wrażenie drewnianym wspornikiem, rozciągającym się od podłoża, aż po krawędzie dachu.

Sklep ten został zaprojektowany zgodnie z obowiązującymi wytycznymi firmy. Przewidziane zostały nowe przestrzenie dostępne dla klientów oraz pracowników. W salonie klienci będą mogli skorzystać między innymi z Genius Grove (zmodernizowanego Genius Baru), obszaru The Avenue inspirowanego słynnymi bulwarami handlowymi oraz tak zwanego forum, w którym ustawione zostały drewniane siedziska. W tym miejscu będą odbywały się spotkania związane z programem Today at Apple.

Natomiast w kameralnej sali posiedzeń będą mogli spotykać się między innymi przedsiębiorcy, programiści, którzy będą chcieli skorzystać z licznych porad i szkoleń.