Apple stale rozbudowuje ofertę swojej usługi oferującej wideo na żądanie - Apple TV+. Wczoraj firma ogłosiła o pracach nad kolejnym filmem pełnometrażowym, który trafi do tej usługi. Będzie to „Palmer” nakręcony według scenariusza Cheryl Guerriero.

Film opowiadać będzie o byłym zawodniku footballu amerykańskiego - Eddiem Palmerze - w którego wcieli się Justin Timberlake. Po powrocie z więzienia tytułowy Palmer stara ułożyć sobie na nowo życie pomimo wciąż ciągnących się za nim spraw z przeszłości. Pewnego dnia staje jednak przed zupełnie nowym wyzwaniem, musi zaopiekować się porzuconym przez matkę chłopcem.

Apple podpisało także umowę na produkcję nowego, 10-odcinkowego serialu „Echo 3”, opowiadającego o poszukiwaniach zaginionej na granicy Kolumbii i Wenezueli młodej naukowiec. Szukają jej brat i mąż, obaj mający doświadczenie wojskowe. Będzie to adaptacja izraelskiego serialu „When Heroes Fly” (będącego z kolei luźną adaptacją książki o tym samym tytule). Za produkcję odpowiada izraelska firma Keshet Productions, która pracuje także nad serialem dla Apple TV+ pod tytułem „Suspicion”.

Źródła: Apple, Apple