Jak co roku Apple ogłosiło promocję Back to School, która umożliwia otrzymanie słuchawek AirPods przy zakupie jednego z produktów firmy. Oferta zakończy się 19 października 2020 roku. Warto przypomnieć, że w tym roku firma zrezygnowała ze słuchawek Beats.

Osoby, które wybiorą jeden z produktów Apple - iPad Air, iPad Pro, iMac, iMac Pro, MacBook Pro oraz MacBook Air - mogą za darmo odebrać słuchawki AirPods bez indukcyjnego ładowania. Należy pamiętać, że gratis przysługuje przy wszystkich konfiguracjach sprzętowych. Dodatkowo klient może skorzystać z 20-procentowego rabatu na AppleCare (rabat naliczany od ceny promocyjnej przeznaczonej dla sektora edukacji).

Istnieje również możliwość wyboru droższego akcesorium, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą. W przypadku słuchawek AirPods z indukcyjnym ładowaniem to 200,01 zł, natomiast słuchawki AirPods Pro wymagają dopłaty na poziomie 450,01 zł. Dodatkowo do zestawu można dokupić stylus Apple Pencil w promocyjnej cenie 386,22 złotych lub nowszy model w cenie 557,19 złotych. Osoby uprawnione do wzięcia udziału w Back to School:

  • Pracownicy wszelkich instytucji edukacyjnych
  • Studenci uczelni i uczniowie szkół dla osób z wykształceniem średnim
  • Rodzice studentów uczelni wyższych i uczniów szkół dla osób z wykształceniem średnim

Dodatkowo przy zakupie nowego iPhone’a, iPada, iPoda touch, Apple TV lub Maca dostaniesz w prezencie roczną subskrypcję Apple TV+.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdują się na stronie producenta. Przy zakupie Apple nie weryfikuje czy dana osoba może skorzystać z promocji, lecz według regulaminu sklepu, firma może zażądać dowodu potwierdzającego uprawnienie do zakupu. Warto wspomnieć, że jeden klient może kupić w promocji zarówno iPada jak i komputer Mac.

Źródło: Apple


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.