Firma Apple uruchomiła nową stronę internetową, której celem jest prezentacja funkcji i możliwości jakie dają użytkownikom dwa współpracujące urządzenia - iPhone i Apple Watch. Podkreśla ona korzyści jakie daje korzystanie z obu urządzeń jednocześnie. Kampania nosi nazwę „Add them together. Multiply their power”, czyli „Dodaj je razem. Pomnóż ich moc”.

Apple prezentuje jak w łatwy sposób za pomocą smartwatcha można odbierać i odrzucać połączenia, odtwarzać utwory muzyczne czy monitorować dane dotyczące zdrowia. iPhone jest przedstawiony jako urządzenie, na którym zarządzać można treścią i aplikacjami sterowanym za pośrednictwem zegarka.

Jako przykład podano między innymi kartę płatniczą Apple. Zegarek umożliwia dokonywanie płatności w sklepach, a historię transakcji przeglądać można za pomocą iPhone'a. Warto przypomnieć, że karta Apple nie funkcjonuje w Polsce, ale tak samo działa każda inna karta płatnicza dodana do aplikacji Wallet.

Co ciekawe na stronie nie znajdziemy realnych zdjęć urządzeń Apple. Zastosowane zostały grafiki wektorowe przedstawiające różne modele iPhone'ów i zegarków Apple Watch. Odróżnia to tą stronę od innych witryn promujących pozostałe urządzenia i usługi marki Apple.

Źródło: 9to5Mac