Maseczki zostały zdjęte, ograniczenia poluzowane, ale to jeszcze nie koniec. Wydarzenia z ostatnich miesięcy będą odciskać piętno na gospodarce i na naszym życiu jeszcze długo. Widać to już nawet po wynikach finansowych Apple i zmianie w polityce informacyjnej dla inwestorów, o czym pisze w bieżącym numerze Michał Masłowski. Pozytywy z obecnej sytuacji i luzowanego lockdownu wyciągnąć stara się Jacek Swoboda.

Spokojnie, nasz najnowszy numer nie jest poświęcony w całości sprawom związanym z pandemią, możecie czytać go bez maseczki i rękawiczek (pod warunkiem oczywiście, że systematycznie czyścicie swojego iPhone'a, iPada lub Maca). Znajdziecie w nim m.in. recenzję czujnika dymu Fibaro (wraca do nas Jacek Zięba po kilkumiesięcznej nieobecności). Grzesiek Świątek zastanawia się nad tym, jaki będzie iOS 14 (o czym przekonamy się pewnie już za dwa tygodnie), a ja jak zwykle serwuję Wam kolejną porcję przydatnych programów dla Maca dostępnych w usłudze Setapp. Z kolei Marek Gawryłowicz i Marcel Gawron zabiorą Was w daleki świat. Marek w ten bardziej wirtualny i fikcyjny interaktywnych filmów dla iOS, a Marcel dosłownie na drugi koniec świata, do Australii.

Nawiązaliśmy też współpracę z serwisem FDB.pl i zarówno w tym, jak i w każdym kolejnym numerze znajdziecie recenzje filmów i seriali dostępnych w usłudze Apple TV+.

W imieniu całej redakcji życzę Wam przyjemnej lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 5/2020