W serwisie Twitter pojawiły się informacje na temat nowych produktów Apple. Według doniesień, firma pracuje nad rozwojem wielu produktów. Informacje opublikowane zostały przez anonimowego użytkownika o pseudonimie L0vetodream.

Doniesienia o niektórych produktach nie pojawiały się dotąd zbyt często. Apple pracuje podobno nad iPadem Air z czytnikiem Touch ID zintegrowanym z wyświetlaczem, 12-calowym MacBooku z procesorem ARM oraz kontrolerem do gier.

Co więcej, poza urządzeniami wymienionymi wcześniej, trwają prace nad kolejną generacją słuchawek AirPods, odświeżonymi MacBookami Pro z 13-calowym ekranem, iMakiem, tanim iPadem z układem A12 Bionic, mniejszą wersją głośnika HomePod, nowym Apple TV oraz bezprzewodowa ładowarką dla jednego urządzenia. Nie zabrakło doniesień o iPhone’ach. Apple zaprezentować ma cztery modele iPhone'ów serii 12 z procesorem A14, wsparciem dla sieci 5G, mniejszym wcięciem w ekranie i technologią ProMotion. Smartfony dostępne będą między innymi w kolorze granatowym.

L0vetodream opublikował trafne informacje na temat nowego iPhone’a SE jeszcze przed jego premierą. Co więcej, sprawdził się także termin premiery nowych iPadów Pro, o którym wcześniej napisano na tym koncie.

Źródło: MacRumors