Dotychczas osoby, które zamawiały Maca Pro musiały wybrać, czy chcą komputer na nóżkach, czy wolą dopłacić do specjalnych kółeczek. Niemal po pół roku sytuacja uległa zmianie.

Od teraz części te można dokupić osobno. Zestaw nóżek został wyceniony na 1499 złotych.

Zestaw nóżek do Maca Pro zawiera nóżki ze stali nierdzewnej, które możesz zamontować od spodu Maca Pro. Standardowy Mac Pro ma już zamontowane cztery nóżki, ale jeśli w Twojej konfiguracji Mac Pro był wyposażony w kółka, możesz wymienić ja na nóżki, by uzyskać większą stabilność.

Natomiast w przypadku kółek zainteresowane osoby muszą liczyć się z dużo większym wydatkiem. Amerykański producent umożliwia ich kupno w cenie 3499 złotych.

Zamontuj kółka do swojego Maca Pro. Specjalnie zaprojektowane ze stali nierdzewnej i gumy, ułatwiają przemieszczanie Maca Pro, gdy wysuwasz go spod biurka lub musisz przetransportować na drugi koniec pracowni.

Należy pamiętać, że każdy z powyższych zestawów zawiera przejściówkę imbusową z rozmiaru 1/4 cala na 4 mm, ale potrzebne są dodatkowe narzędzia. Wymiana nóżek Maca Pro na kółka zwiększa wysokość ramy o około 2,5 cm.

W przypadku gdy potencjalny klient wybierze kółka zamiast nóżek w trakcie konfigurowania komputera, będzie musiał za nie zapłacić 2000 złotych.