W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat funkcji w wewnętrznej testowej wersji systemu iOS 14, którego betę Apple zaprezentuje i udostępni deweloperom prawdopodobnie już w czerwcu podczas przeniesionej w całości do sieci konferencji WWDC.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje m.in. o zmianach dotyczących ustawień tapet w iOS 14. W miniony weekend na profilu DongleBookPro w serwisie Twitter pojawiły się zrzuty ekranu z iPhone'a z systemem iOS 14 przedstawiające właśnie te ustawienia. Tapety mają być podzielone na kolekcje tematyczne, dzięki czemu będzie łatwiej przeglądać ich galerię i wybrać dla siebie coś najbardziej odpowiedniego. Użytkownik będzie mógł także zdefiniować dynamiczną tapetę dla ekranu domowego. W jej skład wchodzą jasna i ciemna wersja obrazu, gradient oraz wersja rozmyta.

Z kolei redaktorzy serwisu 9To5Mac odkryli w kodzie wewnętrznej wersji testowej iOS 14 odniesienia do funkcji wyświetlania widgetów na ekranie domowym. Widgety mają być ruchome, będzie można je przestawiać tak, jak ikony aplikacji. Nie wiadomo jednak, czy funkcja ta ostatecznie trafi do publicznej testowej bety i do finalnej wersji systemu iOS 14.

Źródło: 9To5Mac


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.