Bieżący dzień obfituje w odkrycia w kodzie wewnętrznej testowej wersji systemu iOS 14. Poza zmianami w interfejsie, nowymi aplikacjami i funkcjami znalazły się w nim odniesienia do nowych urządzeń.

W kodzie iOS 14 znalazły się odniesienia do nowego iPada Pro, który posiadać ma kamerę z trzema obiektywami (w tym szeroko- i ultraszerokokątnym), wyposażoną w funkcję laserowego pomiaru odległości obiektów w kadrze (TOF), co potwierdza wcześniejsze doniesienia na ten temat. Funkcja TOF zostanie prawdopodobnie wykorzystana w nowej aplikacji do rzeczywistości rozszerzonej nad którą pracuje Apple i do której odniesienia znaleziono także w iOS 14.

W kodzie iOS 14 odkryto także odniesienia do iPhone'a 9 (następcy SE). Urządzenie posiadać będzie przycisk Home ze skanerem linii papilarnych Touch ID. Urządzenie ma także wspierać system płacenia iPhone'em za komunikację - Express Transit.

Wreszcie w kodzie iOS 14 odkryto odniesienia do nowej przystawki telewizyjnej – Apple TV. Wskazują one na to, że urządzenie będzie posiadać zupełnie nowego pilota.

Źródło: 9To5Mac


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.