Od pewnego czasu pojawiają się informacje o tym, że przyszłoroczne iPhone'y mają mieć zmienioną bryłę urządzenia, dzięki czemu będą one przypominały iPhone'a SE.

Tymczasem w sieci udostępniono krótki materiał wideo przedstawiajacy rzekomy wygląd iPhone'a SE 2. Oczywiście mało prawdopodobnym jest, żeby telefon na filmie był następcą modelu SE. Jednak można przypuszczać, że tak mógłby wyglądać następca serii Pro. Smartfon wizualnie przypomina hybrydę iPhone'a SE z modelem Pro, a lśniące ramki mogą dla wielu poprawić aspekt estetyczny.

Ciekawostką jest, że z uzyskanych przeze mnie informacji, wynika, że jeden z producentów akcesoriów ochronnych, jest niemal pewny co do kształtu przyszłorocznego iPhone'a i przygotowuje projekty oraz linie produkcyjne pod tym kątem. Wspominają oni, że są jedynie sceptyczni co do nazwy tego modelu.

Osobiście uważam, że taki telefon mógłby okazać się hitem sprzedażowym. Dajcie znać co sądzicie o potencjalnym wyglądzie nowych iPhone'ów. Chcielibyście, żeby przyszłoroczne smartfony tak wyglądały?