Co jakiś czas Apple wprowadza do swojej oferty produkty firm trzecich. Jednym z takich producentów jest Twelve South, którego najnowszą wersję adaptera Bluetooth można kupić w Apple Store Online. Mowa o AirFly Pro, który został wyceniony na 269 złotych.

Twelve South AirFly Pro pozwala używać AirPods lub bezprzewodowych słuchawek Beats z system rozrywki pokładowej w samolocie, na siłowni i w innych miejscach, gdzie dostępne są jedynie zwykłe gniazdka, a łączność Bluetooth nie jest obsługiwana. Po prostu podłącz AirFly Pro do gniazda słuchawkowego, by posłuchać w AirPods udostępnianej przez linie muzyki lub obejrzeć film. Podczas ćwiczeń adapter AirFly Pro możesz natomiast podłączyć do gniazdka przy bieżni, by w słuchawkach Powerbeats Pro posłuchać programów wyświetlanych na telewizorze w siłowni.

Z adapterem AirFly Pro można sparować dwa zestawy AirPods lub bezprzewodowych słuchawek Beats, dzięki czemu dwie osoby mogą wspólnie oglądać film, słuchać podcastu lub grać w grę wideo. AirFly Pro przypomina „rozgałęźnik” do słuchawek bezprzewodowych. Wystarczy tylko przestawić przełącznik, by za ich pomocą bezprzewodowo połączyć iPhone’a z gniazdem AUX IN w samochodzie i posłuchać muzyki lub skorzystać z nawigacji. AirFly Pro umożliwi Ci też korzystanie ze starego głośnika – musisz tylko podłączyć adapter do jego gniazda słuchawkowego.

Dodatkowo warto dodać, że wbudowana bateria zapewnia pracę bez zewnętrznego zasilania przez ponad 16 godzin.

Wraz z adapterem klienci otrzymają specjalny brelok, przewód USB-C na USB-A służący do ładowania oraz etui podróżne.

Dajcie znać w komentarzach czy chcielibyście recenzję tego akcesorium.


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.