Najnowsza aktualizacja aplikacji Play24 przynosi użytkownikom ofert na abonament możliwość szybkiego i wygodnego opłacenia faktur za pomocą płatności Apple Pay, BLIKA, kart płatniczych oraz szybkich przelewów.

Nowe metody regulowania rachunków mają jeszcze bardziej ułatwić abonentom sieci Play korzystanie z usług oferowanych przez operatora. Do opłacenia faktury nie jest wymagane wpisywanie danych przelewu, numeru rachunku, danych odbiorcy ani podawanie kwoty.

Całość odbywa się w obrębie aplikacji Play24, wymaga maksymalnie kilku kliknięć i zajmuje jedynie kilka sekund. Jest to rozszerzenie funkcji wprowadzonej na początku 2019 roku, dzięki której użytkownicy ofert Play na kartę, jako pierwsi w Polsce, otrzymali możliwość doładowania konta za pomocą płatności natywnych.

Poza szybkością i wygodą, nowe sposoby opłacania faktur oferują także pełne bezpieczeństwo oraz ochronę prywatności użytkowników. Jest to szczególnie istotne w przypadku coraz częściej zdarzających się wysyłek fałszywych faktur do klientów. Aplikacja Play24 jest najbezpieczniejszym miejscem, w którym można przeglądać i opłacać faktury.

Cały proces opłacania faktury składa się z kilku prostych kroków. Najpierw należy w menu Płatności zaznaczyć fakturę, która wymaga opłacenia i kliknąć przycisk Zapłać. Następnie na ekranie z podsumowaniem konieczne jest wybranie jednego z dostępnych sposobów płatności – Apple Pay, BLIK lub przelewu bankowego.

W ostatnim kroku wyświetlane jest potwierdzenie płatności oraz całkowity czas, w jakim została wykonana płatność. Transakcje są realizowane błyskawicznie, a opłacona faktura zostaje automatycznie przeniesiona do karty “Opłacone”.


Tydzień promocji z firmą BASEUS

w bieżącym tygoniu cały asortyment firmy BASEUS z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: BASEUS10 i kupuj taniej.