O tym, że Apple wyznacza trendy w projektowaniu urządzeń nie trzeba nikogo przekonywać. Dodatkowo inni producenci dość chętnie upodobniają swoje produkty do tych sygnowanych logiem nadgryzionego jabłka. Jedną z takich firm jest Huawei.

W sieci pojawiły się grafiki przedstawiające nowy tablet chińskiego giganta. Urządzenie będzie charakteryzowało się ekranem typu edge to edge z zaokrąglonymi rogami, a jego bryła budząco przypomina tą z iPadów Pro. Jedyną różnicą jest dość spora dziura w ekranie, gdzie umieszczono obiektyw. Dodatkowo z tyłu urządzenia aparaty mają inny układ oraz wystają poza bryłę.

Kolejnymi produktami "skopiowanymi" od Apple są akcesoria przeznaczone do tego tabletu. Mowa o zewnętrznej klawiaturze oraz specjlanym rysiku. Produkty te będzie można przyczepić dla tabletu przy pomocy magnesów - w taki sam sposób jak w przypadku iPadów Pro z Face ID.

Dajcie znać czy według Was produkty te są łudząco podobne do tych w ofercie Apple.

Źródło: 91mobiles


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 15.11.2019