Już za dwa dni wystartuje nowa usługa amerykańskiego producenta - Apple TV+. Tymczasem pojawiły się najnowsze doniesienia związane z tym serwisem.

Na kanale Hailee Steinfeld oraz AppleTV w serwisie Instagram pojawiła się informacja świadcząca o tym, że osoby korzystające z jednego z wariantów Apple Music, przeznaczonego dla studentów, będą mogli w jego ramach oglądać treści dostępne w serwisie wideo bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Nie wiadomo, czy będzie to stała oferta, czy ma ona jedynie charakter czasowy. Pod znakiem zapytania pozostaje również, czy studenci z innych krajów będą mogli skorzystać z takiego przywileju.

W sieci pojawiały się również doniesienia o tym, że członkowie rodziny korzystający z pakietu rodzinnego Apple Music, mogliby bez dodatkowych kosztów oglądać treści w Apple TV+. Na razie nie zostało to oficjalnie ogłoszone.

W Polsce usługa ta została wyceniona na 24,99 złotych. W ramach jednek opłaty dostęp do serwisu może mieć nawet sześć osób, jednak pod warunkiem, że korzystają oni z chmury rodzinnej. Natomiast okres próbny trwa jedynie siedem dni.

Warto pamiętać również, że osoby, które kupią/kupiły nowego iPhone'a, iPada, Apple TV, komputer Mac czy iPoda dostaną roczną subskrypcję za darmo.