Apple cały czas pracuje nad poszerzeniem oferty swojej usługi oferującej wideo na żądanie, Apple TV+, która wystartuje już 1 listopada. Dziesięć dni później ruszą zdjęcia do serialu SF na podstawie powieści „Fundacja” Isaaca Asimova.

Będąca kanonem literatury SF „Fundacja” opowiada o powolnym rozpadzie galaktycznego imperium i zapaści ludzkiej cywilizacji. Z zamiarem ratowania jej dorobku jeden z naukowców, Hari Seldon, który dzięki matematyce i naukom statystycznym jest w stanie przewidzieć kolejne kryzysy, zakłada po przeciwległych końcach galaktyki dwie fundacje, które oficjalnie mają tworzyć „Encyklopedię Galaktyczną”, skarbnicę zdobytej przez ludzkość wiedzy, a w rzeczywistości mają stworzyć zalążek nowego imperium. Tytułowa Fundacja zyskuje coraz większą władzę i potęgę dzięki rozwojowi handlu, ale przede wszystkim dzięki kontroli nad technologią nuklearną, która na przeżywających zapaść cywilizacyjną rubieżach dawnego imperium przyjmuje formę kontrolowanej przez Fundację religii.

Zdjęcia do serialu mają rozpocząć się 11 listopada w Irlandii. Jego reżyserem będzie Rupert Sanders, który ma na swoim koncie m.in. film „Ghost in The Shell”. Na obecną chwilę nie znana jest jednak jego obsada.

Źródło: HN Entertainment


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.