Dotychczasowe doniesienia sugerowały, że niemal wszystkie tegoroczne modele cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych użytkowników. Najnowsze informacje zdają się to potwierdzać.

Analitycy Nikkei Asian Review, którzy powołują się na swoje sprawdzone źródła, związane z łańcuchem dostaw twierdzą, że Apple poprosiło swoich podwykonawców o zwiększenie produkcji iPhone'a 11 oraz modelu Pro o 10%. Dzięki temu do końca tego roku na rynku ma się pojawić o około 8 milionów więcej urządzeń. Popyt na te telefony jest większy niż pierwotnie zakładano.

Co ciekawe przedstawiciele amerykańskiego giganta jednocześnie zmniejszyli zamówienia na model Pro Max, żeby zrównoważyć popyt z podażą.

Dajcie znać, czy zamierzacie kupić jeden z tegorocznych modeli, czy może już to zrobiliście. Z jakiego modelu „przeszliście"?

Źródło: MacRumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 15.11.2019