Deweloper Steve Troughton-Smith udostępnił na Twitterze informacje na temat niektórych szczegółów dotyczących specyfikacji technicznej nowych modeli iPadów oraz zegarków Apple Watch.

Nie jest niespodzianką, że Apple Watch Series 5 wyposażony jest w 32 gigabajty pamięci flash. Troughton-Smith poinformował o tym w swoim tweecie, ale taka informacja znajduje się także na stronie Apple. Co ciekawe, według opublikowanych przez niego informacji, nowy Apple Watch posiada taki sam procesor jak poprzednia generacja tego urządzenia - Series 4. Ironicznie dodał, że użytkownicy nie muszą się martwić się o to, że watchOS 6 będzie działać wolnej niż w poprzednim modelu. Co więcej, w obu modelach taka sama jest podobno także bateria.

Warto dodać, że na stronie Apple znajduje się informacja, iż nowy procesor S5 jest dwa razy szybszy niż w przypadku modelu Series 3. Ten opis znajdował się w specyfikacji technicznej modelu Series 4.

W przypadku nowego iPada, poza nieco większym ekranem, zwiększono także ilość pamięci RAM i wynosi ona obecnie 3 gigabajty. Poprzednia generacja wyposażona była w 2 gigabajty pamięci RAM.

Źródło: AppleInsider