W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiały się doniesienia sugerujące, że na przełomie października/listopada Apple zaprezentuje odświeżone modele iPadów. Z najnowszych informacji wynika, że być może będzie trzeba poczekać kilka miesięcy dłużej na te urządzenia.

Nowe światło w tej sprawie rzuca koreański serwis The Elec, którego redaktorzy powołują się na swoje źródła związane z amerykańskim producentem. Ich zdaniem iPady mają zadebiutować w marcu w 2020 roku. Miałyby być one wyposażone w system Time of flight, a dostawcą potrzebnego modułu byłoby LG. Dodatkowo tablet miałby trzy obiektywy umieszczone w specjalnej ramce na jego tyle.

Warto przypomnieć, że to nie pierwsze doniesienia wskazujące na późniejszą premierą. Kilka tygodni temu Ming-Chi Kuo stwierdził, że premiera nowych iPadów Pro miałaby się odbyć w pierwszym kwartale 2020 roku

Redaktorzy wskazują, że LG dostarczałoby wspomniane wyżej moduły również do przyszłorocznych iPhone'ów.

Źródło: MacRumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019