Podczas keynote otwierającego konferencję WWDC i prezentacji nowości w systemie iOS 13, zaprezentowano także widok wyświetlania tekstów piosenek w Apple Music, przypominający karaoke. Ma się on jednak pojawić dopiero wraz z pierwszą aktualizacją nowego systemu, a więc w iOS 13.1.

Wspomina o tym Craig Federighi w jednej z wiadomości e-mail, której treść pojawiła się w serwisie Reddit. Jego zdaniem funkcja ta powodowała zwiększone niż zakładano zużycie energii, a problemu tego nie udało się rozwiązać przed zamknięciem prac nad iOS 13.0. Ostatecznie udało się ją zoptymalizować i pojawi się w iOS 13.1. Wspomnieć jednak wypada, że nie jest ona jeszcze dostępna w becie tej właśnie wersji.

Z kolei w innej wiadomości, która także została opublikowana w serwisie Reddit, Federighi wspomina o tym, że firma rozważa wprowadzenie funkcji planowania wysyłki wiadomości iMessage. Jego zdaniem będzie to skomplikowane, gdyż wymagać będzie m.in. zarządzania wiadomościami niewysłanymi i czekającymi na wysłanie. Dodatkowo planowanie wiadomości może wprowadzać w błąd ich odbiorców, którzy będą przekonani, że nadawca jest właśnie dostępny przy telefonie.

Źródła: Reddit, Reddit


Tydzień promocji z firmą BASEUS

w bieżącym tygoniu cały asortyment firmy BASEUS z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: BASEUS10 i kupuj taniej.