Od pewnego czasu w sieci pojawiały się strony internetowe, które umożliwiały korzystanie z Apple Music w przeglądarce. Jednak były to projekty niezależne od Apple. Dość niespodziewanie amerykański producent udostępnił swoją nową witrynę internetową, dzięki, której klienci mogą korzystać z Apple Music w przeglądarce.

Nowy klient bardzo przypomina usługę, która dostępna jest w programie iTunes na macOS. Użytkownicy mają dostęp do swoich playlist, biblioteki, a także zakładek takich jak Dla Ciebie, Przeglądaj czy Radio. Z poziomu strony można wyszukać również na przykład wybrane utwory, sterować muzyką czy kontrolować poziom głośności. Dodatkowo w łatwy sposób można przejść do webowego klienta do programu iTunes na macOS.

Aktualnie w serwisie nie ma dostępnych na przykład tekstów piosenek.

Dla mnie jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ od teraz mogę korzystać z Apple Music na komputerze z systemem Windows w pracy. Dotychczas jeżeli chciałem posłuchać muzyki, musiałem robić to przy pomocy telefonu lub Spotify.

Należy pamiętać, że projekt ten jest na razie w wersji beta, więc może mieć różne problemy. Osoby zainteresowane mogą zalogować się przy pomocy Apple ID oraz hasła na specjalnej stronie internetowej.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019