Firma Apple nieustannie pracuje nad powiększeniem katalogu autorskich produkcji, które będzie można obejrzeć w ramach usługi Apple TV+. Jak donosi Variety, najnowszym zamówionym przez nią serialem jest „Mr. Corman".

„Mr. Corman" będzie opowiadać o perypetiach młodego nauczyciela pracującego w szkole podstawowej w Los Angeles, zmagającego się z problemami typowymi dla osób wchodzących w dorosłość. W głównego bohatera wcieli się Joseph Gordon-Levitt, znany przede wszystkim z ról w filmach „Incepcja", „Looper" i „500 dni miłości" oraz serialach „Trzecia planeta od słońca" i „Roseanne", który będzie także scenarzystą i producentem serialu. W pracę nad „Mr. Corman" zaangażowane są też wytwórnie HitRECord (założona przez Josepha i jego brata) oraz A24 (znana m.in. za sprawą nagrodzonego trzema Oskarami filmu „Moonlight").

Apple TV+ ma wystartować jesienią tego roku. Jak na razie nie ujawniono jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat ceny abonamentu oraz startowego katalogu filmów i seriali, które będzie można obejrzeć w ramach tej usługi. Z nieoficjalnych doniesień wynika jednak, iż dostęp do niej będzie kosztował 9,99 USD, a w dniu premiery znajdziemy w niej pięć oryginalnych produkcji Apple oraz szeroki wybór filmów i seriali innych firm.

Źródło: Variety
Zdjęcie: Gage Skidmore