Jakiś czas temu Repair Labs ujawniło zdjęcia wewnętrznej części pokrywy iPad'a 3. W czwartek w nocy pojawiły się kolejne wycieki.

Wczoraj z rana Repair Labs poinformowało o uzyskaniu zdjęć wewnętrznej strony pokrywy iPad'a 3. Na zdjęciu z obydwoma pokrywami, iPad'a 2 jak i iPad'a 3, można zauważyć niewielkie różnice pomiędzy nimi. Największą zmianą jaka została zauważona to miejsce montowania płyty głownej. Sugeruje się, że poprzez przesunięcie jej Apple chce zrobić więcej miejsca dla większej baterii. Z mniej znaczących różnic, tylna kamera oraz wyświetlacz są inaczej zamontowane do pokrywy, nie ma to jednak większego znaczenia dla użytkownika końcowego.

W czwartek wieczorem Apple.pro również zamieściło zdjęcie tylnej pokrywy nowego tabletu Apple. Niestety, na obudowie nie znajdują się żadne oznaczenia, brak numeru seryjnego czy kodowych oznaczeń modelu jak to bywa w przypadku testowych modeli urządzeń Apple. Co więcej pokrywa jest prawie identyczna do tej z iPad'a 2.

Apple.pro twierdzi również, że jest w posiadaniu zdjęć magnesów Smart Cover z iPad'a 3. Portal sugeruje, że w nowym iTablecie będzie wykorzystywało taki sam system Smart Cover jak w iPad'zie 2.

Co prawda nie są to wiarygodne informacje i wspomniane serwisy być może chcą jedynie zyskać trochę więcej wejść na swoje strony, o wszystkim przekonamy się jednak najprawdopodobniej w marcu podczas premiery kolejnego iPada.
źródło: MacRumors, 9to5Mac


Tydzień promocji z firmą BASEUS

w bieżącym tygoniu cały asortyment firmy BASEUS z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: BASEUS10 i kupuj taniej.