Co jakiś czas w sieci pojawiają się grafiki przedstawiające hipotetyczny wygląd przyszłych modeli urządzeń Apple, przede wszystkim iPhone'ów. O wiele ciekawsze są czasami projekty przedstawiające współczesne urządzenia stylizowane na te sprzed lat. Najnowszą jest wizja iPhone'a z lat 80. i 90. stylizowanego na pierwszego Macintosha i pierwszego kolorowego iMaca. Ich autorem jest grafik ukrywający się po pseudonimem Future Punk.

Do mnie osobiście zdecydowanie bardziej przemawia wygląd iPhone'a zbliżony do pierwszego Macintosha. Przypomina mi on stare kalkulatory z lat 80. Ciekaw, jak rozwiązano by sterowanie tym urządzeniem, czy można by do niego podłączyć myszkę?

Na poniższym wideo zobaczyć można obie wizje iPhone'a stylizowanego na pierwszego Macintosha oraz pierwszego iMaca. Wszystko to umieszczone w odpowiednio przerobionych reklamach Apple.

Źródło: MacObserver


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019