Apple udostępniło wczoraj specjalną stronę w dziale wsparcia technicznego, na której podaje informacje o tym jak należy przechowywać i czyścić fizyczną kartę płatniczą Apple Card. Okazuje się, że jest ona dość delikatna, a jej powierzchnia może szybko ulec zabrudzeniom czy uszkodzeniom.

Karta powinna być przechowywana w portfelu lub kieszeni wykonanych z miękkich materiałów, zdecydowanie nie skórzanych i nie jeansowych. Zarówno skóra jak i jeans mogą spowodować jej permanentne przebarwienie. Wszystko z powodu matowobiałej wierzchniej warstwy wykończenia tej karty. Może ono zostać także uszkodzone przez twarde materiały czy przedmioty, jak np. klucze czy nawet inne karty płatnicze.

Apple odradza też czyszczenie karty za pomocą różnego rodzaju stosowanych w domu środków czyszczących czy to w płynie czy w aerosolu, a także sprężonego powietrza, amoniaku czy materiałów ściernych. Kartę Apple powinno się czyścić delikatnie za pomocą ściereczki z mikrofibry, suchej lub nawilżonej izopropanolem.

Apple przypomina także, że tak jak inne karty także i Apple Card nie powinna być trzymana blisko wszelkich magnesów ze względu na możliwość rozmagnesowania jej paska magnetycznego.

Źródło: Apple


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019