Czym bliżej jesieni, tym więcej informacji o produktach i usługach, które Apple pokaże już niedługo. Po informacjach o Apple Arcade przyszedł czas na serwis VOD czyli Apple TV+. Sporo informacji na jego temat opublikowały wczoraj serwisy internetowe Bloomberg i The Financial Times.

Usługa ta wystartować ma w listopadzie i w USA kosztować będzie 9,99 dolara za miesiąc. Wśród wielu filmów i seriali początkowo oferować będzie jedynie pięć swoich własnych produkcji. Mają to być „The Morning Show” (zwiastun tego serialu pojawił się w niedzielę), „Amazing Stories”, „See”, „Truth Be Told” oraz serial dokumentalny poświęcony ekstrawaganckim domom, zatytułowany „Dom”.

Zdaniem The Financial Times Apple wydatki na produkcje telewizyjne przekroczyły już 6 miliardów dolarów. To znacznie więcej od zakładanego w 2017 roku 1 miliarda.

Nie wiadomo, ile kosztować będzie dostęp do tej usługi w Polsce. Można jednak spodziewać się, że miesięczna opłata oscylować będzie pomiędzy 20, a 50 złotych. Pytanie czy będzie porównywalna bardziej z ceną HBO GO czy Netfliksa.

Przy czterech usługach dostępnych w ramach abonamentu, a więc iCloud, Apple Music, Apple TV+ i Apple Arcade, firma mogłaby pomyśleć o stałej, zbiorczej, miesięcznej opłacie za nie wszystkie, oferując przy tym pewien rabat.

Źródło: 9To5Mac za Bloomberg, The Financial Times


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019