Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, już niedługo smart głośnik Apple trafi do sprzedaży w kolejnych krajach. Mowa o Japonii oraz Tajwanie.

Przedsprzedaż głośnika ma się rozpocząć 23 sierpnia, natomiast tydzień później trafi on do oficjalnej dystrybucji. Potencjalni klienci będą mogli wybrać jedną z dwóch wersji kolorystycznych - białej oraz czarnej.

W Japonii urządzenie zostało wycenione na 32800 jenów, a dodatkowe ubezpiecznie AppleCare+ to koszt 3800 jenów. W przypadku Tajwanu kliencie będą musieli wydać 9990 dolarów tajwańskich, żeby kupić ten głośnik. Co ciekawe nie będą oni mogli nabyć AppleCare+.

HomePod dostępny jest aktualnie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Francji, Hiszpanii, Meksyku, Chinach (wraz z Hong Kongiem) oraz w Niemczech. Na razie nie wiadomo kiedy trafi on do oficjalnej dystrybucji w Polsce.

Źródło: 9To5Mac


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019