Gra Keep Talking and Nobody Explodes miała swoją premierę w 2015 roku i przez pewien czas była dostępna tylko na wybranych platformach VR, takich jak Gear VR czy PlayStation VR. Dopiero w ubiegłym roku jej twórcy zdecydowali się przygotować nową wersję nie wymagającą gogli wirtualnej rzeczywistości, co pozwoliło spopularyzować grę wśród szerszego grona odbiorców. Teraz tytuł ten doczekał się także wersji dla iOS.

Keep Talking and Nobody Explodes to asymetryczna gra kooperacyjna, w której dwóch (lub więcej) graczy stara się wspólnie rozbroić bombę. Jeden z nich ma dostęp do instrukcji, wyjaśniających bardzo szczegółowo jak poradzić sobie z tym zadaniem, jednak nie widzi samej bomby i nie może wpływać na nią bezpośrednio. Drugi widzi bombę i może manipulować jej poszczególnymi elementami, jednak nie ma dostępu do instrukcji, więc musi opierać się jedynie na informacjach przekazywanych mu przez pierwszego gracza. Wszystko to przypomina więc trochę scenę wykorzystywaną w wielu filmach akcji, w której doświadczony saper instruuje kogoś, jak rozbroić bombę, z tą różnicą, że w Keep Talking and Nobody Explodes nie wystarczy po prostu przeciąć przewód określonego koloru. Bomby w tej grze to skomplikowane, generowane proceduralnie łamigłówki, składające się z takich elementów jak przyciski, przełączniki, pokrętła, dźwignie, klawiatury z dziwnymi symbolami, lampki nadające kod Morse'a i zamki szyfrowe.

Gra Keep Talking and Nobody Explodes dostępna jest do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 47,99 zł. Jest to tytuł typu premium, w którym nie znajdziemy reklam ani mikropłatności. Do rozgrywki wieloosobowej wystarczy jedna kopia gry. Instrukcję rozbrajania bomby można przesłać pozostałym graczom za pomocą AirDrop, otworzyć w przeglądarce internetowej lub nawet wydrukować.

Pobierz Keep Talking and Nobody Explodes


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 15.11.2019