Tool to amerykańska grupa prog-metalowa, ciesząca się wśród wielu fanów tego gatunku statusem niemal kultowym. Już w przyszłym miesiącu wyda ona długo wyczekiwany album Fear Inoculum, będący jej pierwszym wydawnictwem od ponad dziesięciu lat. Z tej okazji pełna dyskografia zespołu zostanie po raz pierwszy udostępniona na platformach cyfrowych, w tym Apple Music i iTunes.

Wydane dotychczas albumy zespołu Tool nie były nigdy dostępne na żadnej z muzycznych platform firmy Apple. Większość fanów podejrzewała, że wynika to z niechęci zespołu do takiej formy dystrybucji muzyki. Lider formacji, Maynard James Keenan, kilkukrotnie dementował te pogłoski, nigdy nie ujawniając jednak prawdziwej przyczyny nieobecności Toola w cyfrowych sklepach i serwisach streamingowych. Teraz jednak najwyraźniej udało się wreszcie pokonać wszystkie przeszkody. Pełna dyskografia zespołu Tool pojawi się w Apple Music i iTunes już w piątek 2 sierpnia. Premierę albumu Fear Inoculum zapowiedziano zaś na 30 sierpnia.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019