W ubiegłym miesiącu Apple poinformowało, że Jony Ive odchodzi, aby założyć swoją firmę. Wygląda na to, że były projektant z Cupertino ruszył z miejsca i złożył już wniosek o rejestrację swojej marki pod nazwą "LoveFrom Jony".

Najnowsze dokumenty złożone w amerykańskim urzędzie patentowym wskazują, że Jony Ive złożył wniosek o zastrzeżenie znaku towarowego "LoveFrom Jony". Pierwotnie nazwa firmy miała ograniczać się jedynie do "LoveFrom", ale Ive postanowił zmienić swoją koncepcję.

W zgłoszeniu znajdują się informacje, które wskazują na jakich obszarach będzie działała jego firma. Znany projektant nie ogranicza się wyłącznie do technologii. "LoveFrom Jony" ma zajmować się samochodami, dronami, kosmetykami, sprzętami gospodarstwa domowego, urządzeniami kuchennymi oraz innymi. Wciąż ciężko powiedzieć, co dokładnie będą robić pracownicy. Czy będzie to wyłącznie praca polegająca na projektowaniu? Tego póki co nie wiadomo.

Jony Ive formalnie wciąż jest pracownikiem Apple. Firma z Cupertino w ubiegłym miesiącu poinformowała, że Ive odejdzie jeszcze w tym roku, ale dalej nie podano konkretnego terminu. Zarejestrowanie znaku towarowego wskazuje, że ten stan rzeczy może ulec zmianie w niedalekiej przyszłości.

Źródło: 9to5Mac


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019