Jak donosi Daniel Ives, analityk firmy Wedbush, premiera słuchawek AirPods trzeciej generacji ma odbyć się pod koniec bieżącego roku. W odróżnieniu od swoich poprzedników, nowe słuchawki mają być wodoodporne.

Według doniesień premiera ma odbyć się jeszcze przed okresem świątecznych zakupów, czyli najpóźniej pod koniec listopada, kiedy to w Stanach Zjednoczonych rozpoczyna się sezon zakupów przed Bożym Narodzeniem.

Co więcej, odświeżony zostać ma design słuchawek. Warto przypomnieć, że wygląd Air Pods'ów nie zmienił się od premiery ich pierwszej generacji w 2016 roku.

Informacje te zbierze są z raportem Marka Gurmana z serwisu Bloomberg, który w czerwcu tego roku opublikował raport, według którego Apple pracuje nad kolejną generacją swoich bezprzewodowych słuchawek, które mają być wodoodporne i posiadać funkcję aktywnego tłumienia hałasu.

Źródło: MacRumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019