Do premiery tegorocznych modeli iPhone'ów pozostały prawdopodobnie dwa miesiące, a już teraz spekuluje się o tych, które Apple może wprowadzić dopiero w roku przyszłym. Robią to przede wszystkim wszelkiej maści analitycy. Tym razem Samik Chatterjee, analityk JP Morgan, jest zdania, że w 2020 roku Apple wprowadzi trzy modele iPhone'ów wyposażonych w ekrany OLED i wspierających technologię 5G.

Jego zdaniem będą to urządzenia wyposażone w ekrany OLED o rozmiarach 5,4, 6,1 i 6,7 cala. Apple ma też odejść od strategii wprowadzania na rynek dwóch droższych modeli z ekranami OLED i jednego tańszego urządzenia z ekranem LCD. Uważa on jednak, że dwa z trzech modeli wyposażone mogą być w kamerę 3D opartą na systemie „time of flight”, w którym odległości obiektów od obiektywu obliczane są za pomocą lasera. Może ona zastąpić obecnie stosowaną przez Apple kamerę True Depth.

Chatterjee wspomina także, że w 2020 Apple może być zainteresowane bardziej kategorią tańszych produktów. Mówi się o modelu zbliżonym do iPhone'a 8, z ekranem LCD i bez wsparcia technologii 5G.

Źródło: AppleInsider za CNBC


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019