Podczas kwietniowych targów Ikea oraz Sonos zaprezentowali owoce swojej współpracy. Mowa o dwóch głośnikach z serii SYMFONISK. Pojawiły się one już na polskiej stronie szwedzkiego giganta. We wszystkich sklepach stacjonarnych mają być dostępne na przełomie sierpnia i września. Natomiast już teraz można je kupić na przykład w Gdańsku.

Pierwszy z nich to głośnik zintegrowany z lampą. Ma się on cechować podobnym dźwiękiem co Sonos One. Sprzęt został wyceniony na 799 złotych. W zestawie nie będzie dostępna żarówka. Co ciekawe wyłączenie światła, nie spowoduje automatycznego wyłączenia głośnika. Dodatkowo dwie „lampki” można połączyć ze sobą w celu uzyskania dźwięku stereo.

Drugim produktem jest prostokątne urządzenie grające, które można położyć na półce lub powiesić na ścianie. Zostało ono wycenione na 499 złotych.

Urządzenia można łączyć z innymi głośnikami Sonosa poprzez Wi-Fi, wspierają one AirPlay 2 oraz można je obsługiwać poprzez komendy głosowe oraz z programu Sonos. Warto zauważyć, że będzie można je również dodać do systemowej aplikacji Dom. Wspierają one również wszystkie serwisy streamingowe.

Źródło: Ikea


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019