TomTom ogłosił dziś, że zaczął oferować swoim klientom nową aplikację TomTom GO Navigation, która jest kompatybilna między innymi z systemem CarPlay. Jest ona oparta na dotychczasowym programie TomTom GO Mobile.

TomTom GO Navigation umożliwia wybór i dostosowanie map, które przydadzą Ci się podczas zbliżających się podróży samochodowych. Cotygodniowe aktualizacje pomagają unikać nowo zablokowanych pasów ruchu, aktywnych prac drogowych i innych przeszkód powodujących opóźnienia. Oszczędzaj dane mobilne, korzystając z urządzenia zapewniającego dostęp do map w trybie offline – bez reklam.

Aplikacja dodatkowo cechuje się takimi usługami jak TomTom Online Search i Routing, TomTom Traffic czy TomTom Speed Cameras. Umożliwiają one bezpieczniejszą jazdę, wyszukiwanie potrzebnych miejsc, a także pozyskiwanie danych związanych z ruchem drogowym w czasie rzeczywistym. Dodatkowo wyposażona jest ona w asystenta pasa ruchu.

Potencjalni klienci będą mogli wybrać jeden z wariantów cenowych. Miesięczny koszt dostępu został wyceniony na 8,99 złotych. W przypadku wyboru pakietu trzymiesięcznego należy zapłacić 21,99 złotych. Natomiast półroczny wariant to wydatek 39,99 złotych.

Należy pamiętać, że z CarPlay kompatybilne są nawigacje oferowane przez Google, Waze czy AutoMapę.

Aplikację TomTom GO Navigation można pobrać za darmo z AppStore.

Źródło: TomTom