Lato i WWDC za pasem, a wraz z nimi nowe systemy operacyjne. Żeby umilić Wam czekanie na wakacje i nowości od Apple, mamy dla Was nowy numer naszego magazynu pełen ciekawych tekstów.

W numerze debiutuje Łukasz Majer, którego czytelnicy MyApple mogą kojarzyć z własnego projektu MacBooka Pro z Touch Barem. Stworzył go na kilka lat przed pojawieniem się tego typu rozwiązania w laptopach Apple. Swój pierwszy artykuł poświęca temu, jak wyglądają obecni klienci Apple przez pryzmat jego własnych obserwacji.

Klienci kupują obecnie nie tylko produkty Apple, ale także i usługi. O transformacji Apple ze sprzętu do usług pisze w tym numerze Michał Masłowski. Z kolei o usłudze Apple Arcade i grach, jakie w niej się znajdą na starcie, pisze Marek Gawryłowicz.

Chciałbym Wam także polecić drugą już część, swego rodzaju sequel, mojego artykułu sprzed ponad roku „Od blogera do dewelopera”, w którym opisuję moje doświadczenia z pracy na stanowisku programisty aplikacji dla iOS.

To oczywiście tylko niektóre z tekstów wartych polecenia w tym numerze. Jak zwykle też w imieniu całej redakcji życzę Wam przyjemnej lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 3/2019