ZbitaSzybka.pl, popularna sieć serwisów pogwarancyjnych urządzeń Apple, zdobywa kolejne miasto - Wrocław. To właśnie tam już w najbliższy piątek, 24 maja o godzinie 11:00, otwarty zostanie dwunasty już salon tej marki. Z okazji oficjalnego otwarcia na klientów czeka moc atrakcji w postaci upominków i zniżek.

Wrocławski salon serwisu ZbitaSzybka.pl mieści się w atrakcyjnej lokalizacji blisko dworca głównego, w samym centrum Wrocławia, przy ulicy Piotra Skargi 19.

Serwis Apple Wrocław

Wśród upominków i zniżek czekających na pierwszych 70 osób, które w najbliższy piątek (24 maja) pojawią się we wrocławskim salonie ZbitaSzybka.pl, czekają:

 • Trzy vouchery na naprawę iPhone'a o wartości 700 PLN.
 • Siedem szkieł ochronnych dla iPhone'a firmy JCPAL z powłoką antypapilarną, która sprawa, że aż 90% mniej odcisków palców osadza się na szybie. Z montażem (Wartość 120 PLN).
 • Siedem kabli firmy SyncWire UnbreakCable z dożywotnią gwarancją na uszkodzenia mechaniczne i certyfikatem Apple MFi (wartość: 99 PLN).
 • Dziesięć voucherów na darmową wymianę baterii w iPhonie (od 5 do 7 Plus).
 • Dziesięć voucherów zniżkowych o wartości 100 PLN na naprawę iPhone'a (pojedyncza naprawa jednego urządzenia).
 • Pięć etui silikonowych z wyściółką z mikrofibry do iPhone'a w wybranym kolorze.
 • Trzy vouchery zniżkowe na wymianę szyby w iPhonie X w cenie 499 o wartości 1400 PLN.
 • Pięć voucherów zniżkowych na wymianę szyby w iPhonie 7 (najwyższa jakość) w cenie 199 PLN o wartości 689 PLN.
 • PIęć voucherów zniżkowych na wymianę szyby w iPhonie 6s (najwyższa jakość) w cenie 169 PLN o wartości 549 PLN.
 • Pięć voucherów zniżkowych na wymianę szyby w iPhonie 6 (najwyższa jakość) w cenie 169 PLN o wartości 449 PLN.
 • Pięć voucherów zniżkowych na usunięcie uszkodzonej powłoki antyrefleksyjnej z ekranu MacBooka Pro o wartości 399 za 149 PLN.
 • Pięć voucherów zniżkowych 50% na wymianę ekranu w iPhonie 5, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8 i * Plus (dowolna jakość).

Jeżeli Serwis iPhone Wrocław to oczywiście, że ZbitaSzybka.pl!

Naprawa iPhone Wrocław

O firmie ZbitaSzybka

ZbitaSzybka.pl to sieć dwunastu, rozlokowanych w dziewięciu polskich miastach, salonów świadczących usługi serwisu pogwarancyjnego urządzeń Apple. Specjalizujemy się w naprawie praktycznie każdej usterki sprzętu tej firmy. Świadczymy serwis takich urządzeń Apple, jak iPhone 4, 5, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, Xs, Xr , iPad, iMac, MacBook Air, Pro, Mac, Mac mini, Mac Pro, Apple Watch. To nasza specjalność wpisana w DNA.

Według naszej wiedzy jako jedyni w Polsce skutecznie usuwamy wytartą powłokę antyrefleksyjną w MacBook Pro, który nie jest już objęty programem naprawczym Apple. Trzeba jednak pamietać, że powłoka ta ma swój cel i po jej usunięciu i korzystaniu z MacBooka w słońcu zawartość ekranu będzie mniej widoczna.

Według naszej wiedzy jako jedyni w Polsce skutecznie usuwamy rysy z ekranów iPhone'a czy Apple Watcha.

Serwisanci ZbitaSzybka.pl to ludzie z pasją do naprawy sprzętu elektronicznego. Od dziecka majsterkowicze, którzy przez lata pogłębiali swoją wiedzę, aby z troską i indywidualnie podchodzić do każdego przypadku i klienta. Naszym znakiem rozpoznawczym są rękawiczki, noszone w każdym momencie interakcji z Twoim sprzętem. Wierzymy, że troszczenie się o urządzenie naszego klienta - nawet tam, gdzie jego oko nie sięga - jest podwaliną do budowy długofalowych relacji opartych na zaufaniu.

Naszym koronnym rozwiązaniem jest system rezerwacji online, który sprawia, że każdy klient ma dostęp 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu do kalendarza serwisanta i umawia się na termin naprawy bez kolejki. Posiadamy infolinię, dostępną pod numerem 792114444, która pracuje sześć dni w tygodniu i obsługiwana jest przez cztery osoby, tak aby nasi klienci mogli dodzwonić się bez przeszkód.

Zanim urządzenie trafi do naszego serwisu testujemy 25 funkcjonalności i opatrujemy tę diagnozę podpisanym formularzem. Zanim urządzenie opuści serwis wypełniamy również podobny formularz. Dzięki takiej strategii obniżyliśmy poziom reklamacji do 1%.

Naszą największą siłą są nasza prawdziwe opinie - mamy bardzo wysoką średnią w skali wszystkich punktów w całej Polsce, od 4,8 do 5  - walczymy o opinie do końca, robimy darmowe naprawy aby poprawić relacje w razie wpadki. Jesteśmy nawet w stanie odkupić urządzenie, tak jak w przypadku iPada Pro, który po naprawie się grzał, choć wymieniony został tylko ekran, co nie miało wpływu na płytę główną, ale nasz serwisant w trakcie przyjmowania urządzenia nie wykrył tej usterki i aby zachować dobre relacje odkupiliśmy je. Zawsze sugerujemy potencjalnym klientom, by przed wizytą w naszym salonie weryfikowali opinie w wyszukiwarce i sprawdzali, czy są pozytywne i wystawione przez prawdziwych użytkowników.