Dotychczasowe doniesienia sugerowały, że tegoroczne iPhone'y będą wyposażone w trzy aparaty z tyłu urządzenia. W sieci pojawiły się rendery przedstawiające potencjalny wygląd smartfona oraz etui przeznaczonego do niego. Wszystko wskazuje na to, że różne plotki się potwierdzą.

Często producenci etui jeszcze przed oficjalną premierą urządzeń, tworzą projekty bazujące na różnych doniesieniach, żeby być gotowym na debiut tych sprzętów. Dzięki temu mogą oni od razu oferować swoim klientom potrzebne akcesoria. Podobnie wygląda sytuacja z różnego rodzajami odlewami.

W nowym telefonie Apple chce skorzystać z zupełnie nowego i unikalnego projektu tylnej szyby. Ma być ona wykonana z jednej tafli szkła. Dzięki temu ramka wokół aparatów będzie mniej wystawała. Zmieniony ma zostać też przycisk służący do wyciszania telefonu oraz położenie mikrofonów. Również zewnętrzne wymiary telefonu oraz ramek wokół ekranu mają ulec minimalnej zmianie.

Źródło: 9To5Mac


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.