Onleaks we współpracy z serwisem PriceBaba opublikowali wysokiej jakości wizualizacje przedstawiające następcę iPhone'a XR, który zadebiutuje już za kilka miesięcy. Zdjęcia bazują na plotkach i doniesieniach związanych z tańszym flagowcem Apple.

Na blogu PriceBaba można przeczytać, że nowy iPhone XR w 2019 roku otrzyma podobne zmiany, co dwa droższe modele. Przede wszystkim pojawi się nowy podwójny aparat w układzie wyspowym. W odróżnieniu od iPhone'a XI na miejscu trzeciego obiektywu pojawi się lampa błyskowa. Aparaty iPhone'a XR mają składać się z dwóch 12-megapikselowych matryc, obiektywu standardowego oraz teleobiektywu.

Onleaks i Pricebaba twierdzą, że telefon będzie dysponował 6,1-calowym ekranem OLED. Jego rozdzielczość nie ulegnie zmianie i wciąż będzie wynosić 1792x828 px. Smartfon może być napędzany przez procesor A13 Bionic wykonany w procesie technologicznym 7 nm.

Wizualizacje iPhone'a XR nie są w żaden sposób potwierdzone i może okazać się, że ostatecznie najtańszy z trzech nowych smartfonów będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Źródło: OnLeaks, PriceBaba


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na akcesoria marki BASEUS.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: baseus819 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

10% kupon ważny jest do 25 sierpnia 2019