W czwartym dorocznym konkursie fotograficznym organizowanym przez towarzystwo miłośników rezerwatu Columbia Gorge zwyciężyło zdjęcie wykonane za pomocą iPhone'a 6. Okazuje się, że nie zawsze potrzebny jest najnowszy telefon, aby stworzyć idealne ujęcie.

W dorocznym konkursie fotograficznym swoje prace nadesłały 352 osoby. Najlepiej oceniono pracę Colleen Wright. Zdjęcie zostało wykonane 3 września 2018 roku za pomocą iPhone'a 6 na szlaku Nick Eaton Ridge. Jury doceniło fotografię przede wszystkim za oświetlenie i nastrój jaki wprowadza otaczająca las mgła.

Zdjęcia wykonywane za pomocą telefonów Apple były już wielokrotnie doceniane w konkursach fotograficznych. Samo Apple często wybiera zdjęcia wykonywane przez użytkowników w ramach kampanii "Shot on iPhone". Zwykle doceniane są najnowsze modele smartfonów. Colleen Wright udowodniła, że da się wykonać dobre zdjęcie smartfonem z 2014 roku.

Nagrodzone prace pozostałych uczestników możecie obejrzeć na oficjalnej stronie konkursu.

Źródło: 9to5Mac

Przypominamy też, że z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych sklep MyApple przygotował dla naszych czytelników dodatkowy 10% rabat. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać: WesolychSwiat. Kod jest ważny do 22 kwietnia 2019 roku.