Rano pokazywaliśmy Wam wizualizację przedstawiającą potencjalny wygląd kolejnego iPhone'a. Tym raz najnowszy koncept dotyczy systemu macOS. Został on stworzony przez Thomasa Weinreicha.

Najnowsza wersja macOS zostałaby totalnie przeprojektowana i przypominałaby system iOS - w kontekście otwierania aplikacji. Na ekranie monitora można byłoby jednocześnie wyświetlać 2 programy (oba w trybie pełnoekranowym). Natomiast trzecią aplikację można byłoby wyświetlić w trybie pomniejszonym. Gdyby Apple zdecydowało się na takie rozwiązanie to wtedy firma zrezygnowałaby z klasycznego biurka, wsparcia dla wielu otwartych programów, a system obsługiwany byłby przy pomocy gestów. Tak jak w przypadku iPada.

W macOS pozostałby dalej klasyczny pasek Dock, zainstalowane aplikacje wyświetlane w trybie Launchpad oraz podgląd otwartych Biurek.

Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy mieliby do dyspozycji większy obszar roboczy, a wyświetlane dane cechowałyby się większą przejrzystością i czytelnością.

Dajcie znać co sądzicie o takim projekcie.

Przypominamy też, że z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych sklep MyApple przygotował dla naszych czytelników dodatkowy 10% rabat. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać: WesolychSwiat. Kod jest ważny do 22 kwietnia 2019 roku.


Pobierz aplikację MyApple  i czytaj wygodnie Magazyn MyApple