Nasz sklep istnieje już od kilku lat. Staramy się oferować Wam drodzy czytelnicy najlepsze produkty i najlepszą jakość usług. W sklepie MyApple możecie kupić zarówno akcesoria dla iPhone'a, iPada, Maca, a także innych smartfonów i komputerów oraz szereg innych gadżetów. Wielu z Was pytało się o to, kiedy będzie można w nim płacić za pośrednictwem Apple Pay.

Wprowadzenie Apple Pay w Polsce nie było procesem jednorazowym. Od momentu, kiedy w czerwcu ubiegłego roku usługę tę zaoferowało kilka banków, niemal co miesiąc piszemy o jej wdrożeniu w kolejnych, albo pojawieniu się jej w serwisach obsługujących płatności internetowe. Wprowadzenie Apple Pay w sklepie MyApple było więc uzależnione od tego typu czynników. Ostatecznie jednak się udało. Nasz sklep pozwala już na płacenie za produkty właśnie za pośrednictwem Apple Pay.

Możecie to robić zarówno za pośrednictwem iPhone'ów, iPadów czy komputerów Mac wyposażonych w Touch ID (nowe MacBooki Pro i MacBooki Air). Szczegółową instrukcję, jak płacić za pomocą Apple Pay i które urządzenia na to pozwalają znajdziecie na naszym blogu.

Przypominamy też, że z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych sklep MyApple przygotował dla naszych czytelników dodatkowy 10% rabat. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać: WesolychSwiat. Kod jest ważny do 22 kwietnia 2019 roku.