iFun4All to niezależne polskie studio, znane m.in. za sprawą takich gier jak Red Game Without a Great Name czy Green Game TimeSwapper. Jedna z ich najpopularniejszych produkcji - Serial Cleaner - wydana dotychczas na systemy macOS, Windows i Linux oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, już niedługo doczeka się także wersji dla iOS.

W Serial Cleaner wcielamy się w pracującego dla mafii profesjonalnego „czyściciela", którego zadaniem jest usuwanie wszelkich obciążających dowodów z miejsc zbrodni. By tego dokonać będziemy musieli przemykać niezauważeni obok pilnujących teren policjantów i chować się przed nimi w różnego rodzaju kryjówkach. Oprócz 20 poziomów tworzących główną kampanię fabularną gry znajdziemy w niej także 10 dodatkowych misji inspirowanych różnymi popularnymi filmami.

Dokładna data premiery Serial Cleaner w wersji dla iOS nie jest jeszcze niestety znana. Wiadomo już jednak, że będzie to gra typu premium, w której nie znajdziemy mikropłatności. Wersja dla macOS dostępna jest do kupienia m.in. w sklepach GoG i Steam, gdzie kosztuje obecnie 53,99 zł.

Źródła: TouchArcade, Forsal