Zdaniem wielu jednym z najlepiej wyglądających iPhone'ów w historii były modele 5, 5s i SE. Faktycznie, urządzenia te nie tylko prezentowały się bardzo stylowo, m.in. za sprawą aluminiowej ramy, ale także były i są jednymi z najwygodniejszych modeli iPhone'ów. Nic zatem dziwnego, że wciąż wielu liczy na pojawienie się modelu SE 2, którego design byłby równie klasyczny.

Na pytanie, jak mógłby wyglądać nowy model iPhone'a SE postanowili odpowiedzieć twórcy kanału ConceptsiPhone. Ich zdaniem łączyłby on cechy iPhone'a XR, posiadałby więc ekran zajmujący cały przedni panel z charakterystycznym wcięciem na skaner twarzy, z klasycznym wzornictwem modeli 5, 5s i SE, a więc charakterystyczną ramką. Tył urządzenia byłby oczywiście szklany, by umożliwić ładowanie indukcyjne. Obiektyw kamery wystawałby też nieznacznie, podobnie jak to ma miejsce właśnie w iPhonie XR.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019