Już niedługo, podczas konferencji Unpacked w San Francisco Samsung zaprezentuje swój najnowszy model flagowego smartfona z serii Galaxy. Tymczasem pojawiły się już nieoficjalne wyniki testów tego smartfona przeprowadzone w benchmarku Geekbench. Jeśli są prawdziwe i do przeprowadzenia testów faktycznie użyto niezaprezentowanego jeszcze oficjalnie smartfona Samsunga, to oznacza, że będzie on - przynajmniej w testach - wyraźnie słabszy od iPhone'a XS. Wyniki te opublikował serwis Slashleaks.

Wynika z nich nie tylko to, że najnowszy smartfon Samsunga będzie słabszy od iPhone'a XS, ale i to, że procesor Snapdragon 855 jest mniej wydajny od układu A12. Urządzenie oznaczone jako SM-G975U (prawdopodobnie Galaxy S10+) uzyskało w testach Geekbench odpowiednio 3413 (single core) i 10256 punktów (multi-core). Dla porównania iPhone XS z układem A12 uzyskał 4797 i 11264 punkty.

Oczywiście należy do tych wyników podchodzić z pewną dozą sceptycyzmu. Może się bowiem okazać, że najnowszy smartfon Samsunga będzie wypadał w testach lepiej. Pamiętać też trzeba, że Apple projektuje zarówno system operacyjny jak i procesory, które znajdują się w urządzeniach mobilnych. Są one więc niejako szyte na miarę, stąd też całość może być bardziej wydajna.

Źródło MacRumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019