iPod Touch 6 generacji, który dostępny jest w ofercie Apple, został wprowadzony do sprzedaży w 2015 roku. Od tego czasu firma nie zdecydowała się go odświeżyć, przez co wielu potencjalnych klientów straciło zainteresowanie tym produktem. Być może jednak sytuacja ulegnie zmianie.

Japoński serwis MacOtakara poinformował, że Apple pracuje nad nowym iPodem. Informację tą uzyskał od osób związanych z łańcuchem dostaw. Jednak nie wiadomo czym to urządzenie miałoby się charakteryzować oraz kiedy można spodziewać się jego ewentualnej premiery.

W opublikowanym raporcie znalazła się również informacja dotycząca tegorocznych iPhone'ów. Podobno mają one zostać wyposażone w złącze USB typu C.

Warto przypomnieć, że ostatnie doniesienia sugerowały, że tegoroczne iPhone'y mogą doczekać się obsługi Wi-Fi 6 oraz zmian w obiektywach.

Źródło: MacOtakara


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 15.11.2019