Praca dziennikarza internetowego wiąże się z wieloma wyzwaniami i celami, do których należy między innymi wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom czytelników. Relacjonując naszą wizytę na targach CES staraliśmy się skupić na najciekawszych produktach i rozwiązaniach. Niestety nasza selekcja okazała się zbyt wąska...

Na targach CES została zaprezentowana inteligentna wiertarko-wkrętarka firmy Robbox. Premiera tego urządzenia jest planowana na przyszły rok, ale obecnie nie wiadomo, czy zostanie ono wydane pod szyldem inwestora czy bezpośrednio przez same przedsiębiorstwo z Richmond.

Wiertarko-wkrętarka pozwala na wybranie, w jakim materiale będziemy wiercić – dzięki temu rozwiązaniu urządzenie dostosuje moc do potrzeb użytkownika. Produkt został również wyposażony w dwa odległościomierze, które mierzą dystans w osi pionowej oraz poziomej.

Należy podkreślić, że urządzenie firmy Robbox znajduje się obecnie w wersji demo. Czas pokaże, w jakiej formie trafi na rynek. Niewykluczone, że nie nastąpi to nigdy i technologia przedsiębiorstwa zostanie przejęta przez większych graczy, którzy od lat zajmują się produkcją wiertarko-wkrętarek.

Zachęcamy do śledzenia naszej relacji na dedykowanej podstronie. Jej partnerem jest ING Bank Śląski.

Luźną relacje z naszego wyjazdu możecie także śledzić na Snapchacie oraz Instagramie.

Snapchat Instagram