Firma Zagg zaprezentowała trzy nowe etui z odczepianą klawiaturą przeznaczone dla nowych iPadów Pro i 9,7-calowego iPada z 2018 roku.

ZAGG Slim Book Go

Slim Book Go to lekkie etui z odczepianą klawiaturą, podświetlaną w siedmiu kolorach. Użytkownicy 9,7-calowym iPadów docenią specjalne wycięcie na rysik Apple Pencil. Podstawka może być regulowana pod różnymi kątami. Akcesorium będzie dostępne wiosną dla 11 i 12,9-calowych iPadów Pro w cenie 99,99 dolarów i 129,99 dolarów. Podstawowa wersja dla mniejszego iPada już pojawiła się w sprzedaży. ZAGG wycenił ją na kwotę 99,99 dolarów.

Najważniejsze cechy:

  • klawisze funkcyjne
  • podświetlenie 7 kolorów
  • możliwość sparowania z 2 urządzeniami
  • żywotność baterii 1 rok
  • wymiary: 10.31” x 7.76” x 1.22”

ZAGG Rugged Book Go i Messenger Folio

Rugged Book Go oferuje identyczne funkcje, co wcześniej przedstawiany model. Obudowa tego etui jest wzmocniona i jak zapewnia producent tablet może wytrzymać upadek z dwóch metrów. Ten model ma być dostępny wyłącznie dla 11-calowego iPada Pro w cenie 149,99 dolarów. Premiera została zaplanowana na wiosnę.

Etui ZAGG Messenger Folio zostało pokryte materiałem. Magnetyczne zapięcie zabezpiecza tablet przed przypadkowym otwarciem. Bateria w klawiaturze wytrzyma trzy miesiące bez konieczności ładowania. Messenger Folio będzie dostępne w lutym wyłącznie dla 11-calowego iPada Pro. Cena ma wynosić 69,99 dolarów.

Źródło: MacRumors