W sieci pojawiły się dzisiaj zdjęcia iPada mini o wyraźnie odmiennej konstrukcji anteny służącej do łączności za pośrednictwem sieci komórkowej względem obecnie dostępnego modelu. Nie wiadomo jednak, czy jest to zupełnie nowe urządzenie, czy jedynie jeden z prototypów, którego konstrukcja anteny nie została ostatecznie wdrożona.

Zdjęcia rozpaliły spekulacje na temat tegorocznej premiery nowego iPada mini. Urządzenie, a właściwie jego tylna ściana, poza fugą anteny przypominającą rozwiązanie z iPadów Pro, nie różni się poza tym specjalnie od obecnego modelu (iPada mini 4). Obudowa zaokrąglone krawędzie i niewystający ponad jej powierzchnię obiektyw kamery. Nie ma też lampy błyskowej. Obudowa iPada mini widocznego na zdjęciu ma także nieco odmienny złoty odcień od tego, w którym dostępne są obecne modele.

Osobiście skłaniam się ku opinii, że jest to jeden ze starszych prototypów, a właściwie to, co z niego zostało.


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.